DEPO

Anasayfa / Arşiv

Sitenizin mobil uyumlu olup olmadığını test edin.

Mobil uyumlu bir web sitesine sahip olmak çevrimiçi varlığınızın çok önemli bir parçasıdır. Pek çok ülkede artık akıllı telefon trafiği masaüstü trafiğini aşmıştır. Web sitenizi henüz mobil uyumlu yapmadıysanız en kısa zamanda yapmalısınız. Search Console'un Mobil Uyumluluk Testi Aracı ile sitenizdeki bir sayfanın mobil uyumlu olup olmadığını hızlı ve kolay bir şekilde test edebilirsiniz.

Web'e erişen mobil cihaz sayısı her geçen gün artıyor. Web sitenizi mobil uyumlu olacak şekilde tasarlamak sayfalarınızın bütün cihazlarda iyi performans göstermesini sağlar.Mobil teknoloji dünyayı değiştiriyor. Bugün, herkesin akıllı telefonları var ve bu telefonlarla sürekli iletişim kuruyor, bilgi arıyorlar. Birçok ülkede, akıllı telefonların sayısı kişisel bilgisayarların sayısını geride bıraktı. Mobil uyumlu bir web sitesine sahip olmak, çevrimiçi varlığın önemli bir parçası haline geldi.

Dijital Pazarlamanın Temelleri sertifikası alın.

İnteraktif Reklamcılık Bürosu (Interactive Advertising Bureau) onaylı ücretsiz eğitimimizle dijital reklamcılıkla ilgili temel bilgileri edinmiş olacaksınız. Google eğitmenleri tarafından oluşturulmuş, uygulamalı alıştırmalar ve gerçek hayattan örneklerle dolu, keşfedilmeyi bekleyen 26 modül bilginizi eyleme dönüştürmenize yardım edecek.

Dijital dünyada işinize yarayacak beceriler edinin.Özgüveninizi artırmak ve başarılı olmanıza yardımcı olmak için tasarlanan esnek ve kişiye özel kurslarla kariyerinizi veya işinizi istediğiniz hızda geliştirin.

  • İşinizde başarılı olmanıza yardımcı olacak araçları keşfedin
  • Mülakat becerilerinizi geliştirin
  • Hedeflediğiniz kariyer için hazırlık yapın

Sitenizin arama performansını Google Search Console ile izleyin.

Kullanıcıların sizi web'de bulabilmesini mi istiyorsunuz? Biz de size yardımcı olmak istiyoruz.Sitenizin arama performansını Google Search Console ile izleyin ve daha fazla web yöneticisi kaynağı için etrafa göz atın.Siteniz için destek alın.Sitenizle ilgili bir şeyler yanlış gidiyorsa sıkça karşılaşılan sorunlar listemizi, destek dokümanlarımızı ve test araçlarımızı kullanarak hızlı bir şekilde yardım alın.

Google Search Console, içeriğinizi Google'a göndermenize ve Google Arama'daki performansınızı takip etmenize yardımcı olacak araçlar sağlar. İsterseniz Search Console, Google'ın sitenizle veya mobil uygulamanızla ilgili karşılaştığı önemli sorunlara ilişkin uyarılar da gönderebilir.