Tanıtım Filmi

Anasayfa / Tasarım
24 February 2084 3 Comments Candy Sharp

Siteniz İçin Resim Boyutunda Tanıtım Filmleri

İnternet hızlarının artması, fiber internetin yaygınlaşması ile artık sitelerde yüksek çöznülürlüklü resimlerin yerine kısa film kesitleri ile girişler yapılmakta.

Tanıtım filmi, artık herkesin kendi mobil ekranına sahip olduğu günümüzde kaçınılmaz bir iletişim stratejisi haline gelmiştir. Nitelikli bir tanıtım filmi, markanıza artı değer katar ve daha fazla kişiye ulaşmanızı sağlayarak müşteri sayınızı artırır. İnternet kullanıcılarının neredeyse tamamı (%97,5’i) her gün mutlaka video içerik izlemektedir. Bu istatistik göz önüne alındığında bir markanın, tanıtım filmiyle, sayıca çok daha fazla kişiye, çok daha zahmetsiz ve çok daha etkili bir şekilde ulaşacağı aşikardır.

Marka bilinirliğini ve değerinin arttırılmasının hedeflenmesinin yanı sıra üretim süreci, kalitesi ve firma güvenirliliği ön plana çıkarılır. Günümüz iletişim olanaklarının çeşitlenmesi ve internetin başlıca bir konuma ulaşmasıyla tanıtım filmleri firmaların öne çıkması için büyük bir gereklilik olmuştur !

Tanıtım filmleri; kurumsal tanıtım filmi, firma tanıtım filmi, ürün tanıtım filmi, mekan tanıtım filmi, kitap tanıtım filmi, etkinlik tanıtım filmi, web sitesi tanıtım filmi gibi türlere ayrılır. Tanıtım filmlerinin amacı, potansiyel müşterilere ulaşarak dikkat çekmek ve tanıtım filmi hazırlanan ürünü, hizmeti veya kurumu en doğru ve anlaşılabilir şekilde ifade etmektir. Tüm iletişim stratejilerinde olduğu gibi bu konuda da müşteri tercihi çok önemlidir. İşletmelerin beklentileri doğrultusunda, tamamen hedef kitleye ve marka sektörüne göre tasarlanmış bir tanıtım filmi marka imajına değer katar ve potansiyel müşterileriniz üzerinde maksimum etkileşimi oluşturarak müşteri sayınızın artmasını sağlar.

Teklif Verin