Servis Noktaları

 

Marka Ürünler Telefon Arıza İşleyişi Yeni Ürün Değişim İşleyişi
ACER Monitör, Notebook, Projeksiyon (212) 444 22 37 Garanti dahilinde olan ürünlerinizi fatura ibrazı ile ACER yetkili merkez servise veya müşteri hizmetlrini arayarak en yakın acer servis noktasına bırakabilirsiniz. Satış tarihinden itibaren 30 gün içinde arızalı çıkan cihazlar değişim kapsamında işlem görmektedir. Değişime girecek cihaz i DOA talebi ile birlikte tam aksesuarlı, orjinal kutusu, adaptör ,garanti belgesi ve son kullanıcı (şahsa kesilmiş) faturası veya fotokopisi ile gönderilmesi gerekmektedir. Acer tarafından donanımsal sorun tesbit edilen cihaza rapor verildikten sonra değişimi veya iadesi yapılmaktadır.Not: Yazılımdan kaynaklanan sorunlar ve fiziksel hasar görmüş cihazlar DOA kapsamında değişim işlemi görmez.
AOC Monitör (212) 268 40 00 AOC servisi tarafından tamiri yapılmaktadır. Yetkili servisi arayarak adreslerine teslimatını yada telefon desteği ile anlaşmalı kargo firması ile cihazı sevk edebilirsiniz. Satış tarihinden itibaren 30 gün içinde arızalı çıkan cihazlar değişim kapsamında işlem görmektedir. Değişime girecek cihaz DOA talebi ile birlikte tam aksesuarlı, orjinal kutusu, garanti belgesi ve alım veya satış fatura fotokopisi ile gönderilmesi gerekmektedir. AOC tarafından donanımsal sorun tesbit edilen cihaza rapor verildikten sonra değişimi veya iadesi yapılmaktadır.
ASUS Monitör, Notebook, PDA, Adsl Modem (216) 524 30 00 Garanti dahilinde olan yalnızca onarım işlemi görecek olan notebook ve netbook ürünler, Teleservice' e sevk edilmelidir.
AIRTIES Adsl Modem (212) 444 02 39 Airties yetkili merkez servisine göndermeniz gerekmektedir. 30 gün içinde arızalı çıkan cihaza ft ibraz ederek servisinden değişim talep edilmektedir.Bayi tarafından değişim işlemi yapılamamaktadır.
BENQ Projeksiyon (216) 550 23 67 BENQ servisi tarafından tamiri yapılmaktadır. Yetkili servisi arayıp kayıt bırakıldıktan sonra en yakın kargo firmasıyla, ürün tarafınızdan alınarak servis işlemi görmektedir. Satış tarihinden itibaren 30 gün içinde arızalı çıkan cihazlar değişim kapsamında işlem görmektedir. Değişime girecek cihaz DOA talebi ile birlikte tam aksesuarlı, orjinal kutusu, garanti belgesi ve alım veya satış fatura fotokopisi ile gönderilmesi gerekmektedir. BENQ tarafından donanımsal sorun tesbit edilen cihaza rapor verildikten sonra değişimi veya iadesi yapılmaktadır.
BROTHER Yazıcı (212) 466 23 90 BROTHER servislerinde cihazların tamiri yapılmaktadır. Arıza tesbiti BROTHER servisi tarafından yapılarak arıza tesbit raporu alınması gerekmektedir.
CANON Yazıcı, Kartuş (212) 385 16 16 CANON servisi tarafından tamiri yapılmaktadır. Yetkili servisi arayıp adreslerine veya anlaşmalı kargo firması bilgilerini alarak kargo ile ulaştırabilirsiniz. Satış tarihinden itibaren 30 gün içinde arızalı çıkan cihazlar değişim kapsamında işlem görmektedir. Değişime girecek cihaz DOA talebi ile birlikte tam aksesuarlı, orjinal kutusu, adaptörü, kartuş-toner, garanti belgesi ve alım veya satış fatura fotokopisi ile gönderilmesi gerekmektedir. CANON tarafından donanımsal sorun tesbit edilen cihaz CANON tarafından değişim işlemi görmektedir.
DELL Notebook (216) 570 87 54 DELL servislerinin yerinde hizmeti bulunduğundan dolayı müşteri hizmetlerini arayıp kayıt bırakmanız yeterli olacaktır. Satış tarihinden itibaren 30 gün içinde arızalı çıkan cihazlar değişim kapsamında işlem görmektedir. Değişime girecek cihaz DOA talebi ile birlikte tam aksesuarlı, orjinal kutusu, garanti belgesi ve alım veya satış fatura fotokopisi ile Dell servisi aranarak kayıt bırakıldıktan sonra servisin cihaza arıza raporu vermesi ile gerçekleşecektir. Donanımsal sorun tesbit edilen cihaza rapor verildikten sonra değişimi veya iadesi yapılmaktadır.
NULEPSONL Yazıcı, Projeksiyon (212) 268 40 00 EPSON servisi tarafından tamiri yapılmaktadır. Yetkili servisi arayarak adreslerine teslimatını yada telefon desteği ile anlaşmalı kargo firması ile cihazı sevk edebilirsiniz. Yeni ürünlerde EPSON tarafından arıza tespitleri yapılmakta ve sorun giderilmektedir. Değişim yapılmamaktadır.
FUJITSU SIEMENS Notebook, Monitör 444 03 72 Ürününüz için çağrı merkezi numarasını arayıp kayıt bıraktıktan sonra en yakın servis adresinizden teslim almaktadır. Satış tarihinden itibaren 30 gün içinde arızalı çıkan cihazlar FSC tarafından işlem görmektedir. Değişime girecek cihaz DOA talebi ile birlikte tam aksesuarlı, orjinal kutusu, garanti belgesi ve alım veya satış fatura fotokopisi ile gönderilmesi gerekmektedir. FSC tarafından donanımsal sorun tesbit edilen cihazın servisinden değişimi sağlanmaktadır.
HP Notebook, Pc, Server, Camera, Pda, Monitör, Yazıcı, Tarayıcı (212) 444 03 07 HP servisi tarafından tamiri yapılmaktadır. Yetkili servisi arayarak en yakın yetkili servis birimlerine veya telefon desteği alarak anlaşmalı kargoları ile sevk edilebilir. Satış tarihinden itibaren 30 gün içinde arızalı çıkan cihazlar değişim kapsamında işlem görmektedir.Değişime girecek cihaz DOA talebi ile birlikte tam aksesuarlı, orjinal kutusu, adaptör , pil garanti belgesi ve alım veya satış fatura fotokopisi ile gönderilmesi gerekmektedir. Hp Distribütörü tarafından donanımsal sorun tesbit edilen cihaza rapor verildikten sonra değişimi veya iadesi yapılmaktadır.
Lenovo Notebook 0212 336 03 66 Lenovo servisi olan BDH servisi tarafından tamiri yapılmaktadır. Yetkili servisi arayarak en yakın servis birimlerine veya telefon desteği alarak anlaşmalı kargoları ile sevk edilebilir. Satış tarihinden itibaren 30 gün içinde arızalı çıkan cihazlar değişim kapsamında işlem görmektedir.Değişime girecek cihaz DOA talebi ile birlikte tam aksesuarlı, orjinal kutusu, garanti belgesi ve alım veya satış fatura fotokopisi ile gönderilmesi gerekmektedir. Lenovo tarafından donanımsal sorun tesbit edilen cihaza rapor verildikten sonra değişimi veya iadesi yapılmaktadır.